Soutěž s Kovákem

Máme tu novou soutěž: Vyfoťte se s Kovákem!

Obliba Kováka stále roste. Patří totiž mezi média, která pravdivě informují o práci odborů u nás. Přináší informace, které - jak sami víte - jinde najdete jen zřídka. I proto tu pro vás máme novou soutěž, ve které půjde o veřejné doložení zájmu o náš svazový časopis. Úkolem soutěžících bude se s ním vyfotit. A to při jakékoliv činnosti. Na pracovišti i ve svém volném čase. Na snímku můžete být vy sami, ale třeba i se svými kolegy při práci nebo nějaké zábavě. Nebo třeba i s dětmi, rodiči či domácími mazlíčky A to jak v ČR nebo kdekoli jinde na světě.  Naše nová fotosoutěž prostě nemá žádné omezení. Jen to, že na vašem snímku musí být vidět náš svazový časopis Kovák. Prostě příležitostí je víc než milion a je jen na vás, kterou z nich využijete, abyste se zapojili do hry, ve které půjde o skutečně zajímavé ceny.

Svoje snímky nám můžete zasílat do 30. 11. 2017. Všechny fotky budeme průběžně přidávat i na facebookovou stránku Kováka, kde budete mít šanci ohodnotit tu, která se vám líbí. Toto „kroužkováni/lajkování“ bude mít, podobně jako u voleb vliv na to, které snímky se dostanou do závěrečného výběru, v němž se bude rozhodovat o těch deseti nejlepších. Z nich pak 1. 12. vylosujeme výherce. Jejich jména najdete v Kováku číslo 22, který vyjde ve Vánočním speciálu a to 11. prosince.

Na vylosované čekají zajímavé propagační předměty z produkce OS KOVO, které před vánoci jistě potěší. Patří mezi ně například power banka, která vás může zachránit s energií na cestách, multifunkční kapesní nůž, termo hrnek nebo kuličkové pero s flash diskem a mnoho dalších. Své fotografie zasílejte na e-mailovou adresu novakova.miloslava@cmkos.cz. Nezapomeňte uvést Vaše jméno a adresu, aby KOVO Ježíšek věděl, kam dárky zaslat a doručil je včas. Video z losování budeme sdílet online na FB stránkách Kováka. Pro vaši inspiraci, jaké snímky zasílat, dáváme inspirační fotografii, na níž je vidět redaktorka Kováku Anna Stramová se svým papouškem Tondou, který Kováka doslova „žere“. Propagační předměty, o které se hraje, si samozřejmě můžete prostřednictvím nabídky na www.oskovo.cz i koupit. Naše soutěž dává všem šanci je získat zdarma. Chce to jen zaslat fotku, na které Vy nebo někde jiný bude vidět s Kovákem.

Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem