Nová soutěž pro rybáře s CK Kovotur

Nová soutež pro rybáře

Kováci nežijí jen prací, mají i mnoho zálib. K nim patří i rybaření. Pro všechny fanoušky Petrova cechu jsme po úspěchu podobné akce v loňském roce v časopisu Kovák společně s partnerskou CK KOVOTOUR PLUS připravili novou soutěž. Startuje v Kováku č. 7 v pondělí 10. 4. 2017 a toto jsou její pravidla:

1. Soutěž je pouze pro členy OS KOVO.
2. Zašlete foto svého úlovku společně s informací o mírách úlovku, návnadě a místu, kde byla ryba chycena, na info@chytejlevne.cz a v kopii redakci Kováka na e-mail: vonderka.frantisek@cmkos.cz 
3. Ze všech zaslaných úlovků (do 30.10. 2017) bude dne 31. 10. 2017 elektronicky vylosován jeden výherce rybářského křesla v hodnotě 3.000 Kč
4. Každý účastník může během soutěže zaslat více úlovků a tedy mít větší šanci o získání ceny.
5. Maximální počet zaslaných úlovků od jednoho člena je 10 úlovků po dobu trvání soutěže.
6. Všechny zaslané úlovky budou také zveřejněny na www.chytejlevne.cz v sekci Vaše úlovky.
7. Průběžně během trvání soutěže budou v časopise Kovák zveřejněny náhodně vybrané fotky a stav přihlášených soutěžicích.
8.. Výherce bude zveřejněn v časopisu Kovák a na www.chytejlevne.cz

Náš tip: Na webové adrese  www.chytejlevne.cz se můžete zúčastnit i probíhající megasoutěže o luxusní dovolené v Thajsku, Keni, Černé Hoře a další skvělé ceny. Tato soutěž je však na rozdíl od té naší spojená s nákupem rybářských potřeb.

Je jen na vás, zda se zúčastníte jen jedné nebo obou soutěží. V každém případě přejeme Petrův zdar při lovení ryb i hezkých cen!

Soutež pro rybáře

 

07.04.2017
Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem