Setkání s prezidentem Zemanem

Hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs pozval zástupce neziskových organizací a odborů na setkání s prezidentem České republiky Milošem Zemanem u příležitosti jeho oficiální návštěvy v Plzeňském kraji.

Setkání se konalo 4. března 2015 na krajském úřadě. Za odbory - OS KOVO se jej zúčastnili, zmocněnec KS Plzeňského a Karlovarského kraje Jindřich Brabec a předsedové ZO OS KOVO Škoda Turbíny Jaroslav Seemann (firma DOOSAN ŠKODA POWER s.r.o.), předseda ZO OS KOVO Škoda Dopravní Technika  Milan Šubrt (firma ŠKODA TRANSPORTATION a.s.) a předseda ZO OS KOVO Panasonik Jan Dvořák (PANASONIC AVC Networks Czech s.r.o.). Prezident republiky se zajímal především o situaci ve firmách a také o kolektivní vyjednávání, zejména o růst mezd. Při této příležitosti mu kol. Seemann předal upomínkový dárek - lopatku turbiny.

Dalšími akcemi, kterých se zúčastnili nejen předsedové odborových organizací, ale také zaměstnanci firem byla návštěva ŠKODA ELECTRIC s.r.o., kde působí ZO OS KOVO Škoda trakční motory – předseda ZO OS KOVO Karel Kroupa, dceřiné společnosti ŠKODA TRANSPORTATION a.s., která vyrábí trolejbusy a společnost EvoBus Holýšov, který vyrábí díly pro autobusy Mercedes-Benz a Setra, kde působí ZO OS KOVO Evobus Holýšov – předseda ZO OS KOVO Václav Zámostný.

Jindřich BRABEC
zmocněnec Krajského sdružení OS KOVO
Plzeňského a Karlovarského kraje

Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem