Mladí zvou do Louňovic pod Blaníkem.

Louňovice pod Blaníkem se stanou v roce 2014 hlavním místem mladých kováků. Komise mladých OS KOVO se rozhodla po roční odmlce, která byla zaviněna malým počtem přihlášených účastníků, setkání mladých opět uspořádat. Zároveň byl zaveden princip, že tato setkání se budou konat standardně jednou za dva roky. Organizátoři zvou mladé kováky do rekreačního zařízení  RS Blaník u obce Louňovice pod Blaníkem (nedaleko Vlašimi) v termínu 5. - 7. září 2014 (www.rekreace-deti.cz).

Počítá se s účastí až 150 kováků, nebo jejich mladých kolegů neodborářů z firmy, které si mohou pozvat jako doprovod.

Na programu bude nejen diskuse, ale i zábava. Účastníci se mohou přihlásit na různé sportovní disciplíny se zajímavými cenami pro vítěze i poražené a pobavit se na večerní zábavě, či u táboráku se svými kolegy či kolegyněmi. Odboráři i neodboráři mohou diskutovat o všem, co dnes mladou generaci zajímá. Hlavním diskusním tématem Setkání mladých 2014 bude „Zapojování mladých do pracovní činnosti po ukončení studia, význam odborů na učilištích“. Oproti minulým rokům chystají organizátoři řadu změn, na kterých se můžete podílet i vy prostřednictvím ankety, která bude uveřejněna v kováckých médiích.

A proto: jsi-li právě Ty mladý Kovák či Kovačka, zajímáš se o práci v odborech, nebo naopak nevíš, co od odborů očekávat, přijeď! Zváni jsou mladí odboráři i neodboráři! Nech starosti doma a pojď se s námi seznámit a pobavit! Limitem je pouze věková hranice 35 let. Další informace budou v následujících týdnech zveřejňovány prostřednictvím časopisu Kovák, stránek facebook a na www.oskovo.cz.

Tomáš Valášek

předseda komise mladých OS KOVO

 

Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem