Image
English
Image
Image
Image

Akce mladých kováků OS KOVO – soutěž ve střelbě družstev ZO OS KOVO o putovní pohár Tachovského regionu

V sobotu dne 10.9.2022, za proměnlivého počasí, uspořádalo regionální pracoviště OS KOVO Plzeň ve spolupráci se zástupcem komise mladých OS KOVO kol. Václavem Dvořákem a za velké spolupráce a pomoci 4 ZO OS KOVO z regionu Tachovska – ZO OS KOVO Rotarex Tachov, ZO OS KOVO Eissmann Vysočany, ZO OS KOVO Panasonic Planá a ZO OS KOVO Grammer Tachov společnou akci – Soutěž ve střelbě tříčlenných družstev ze ZO OS KOVO Plzeňského a Karlovarského kraje o putovní pohár Tachovského regionu.

Den se krásně vydařil až na občasné dešťové přeháňky, akce pořádané našimi členy se zúčastnilo 47 mladých členů OS KOVO a více jak 70 členů (věkově nad 35let) OS KOVO z výše vyjmenovaných organizací OS KOVO a členy ze ZO OS KOVO EPIQ Třemošná, ZO OS KOVO SKF Chodov a ZO OS KOVO Witte CZ Nejdek.

Akci podpořil svou účastí také místopředseda  OS KOVO Tomáš Valášek, který je zároveň garantem práce s mladými členy a místopředseda OS KOVO Ing. Ivo Kužel.  Soutěže se zúčastnilo celkem 29 tříčlenných družstev a vítězem se stalo – vystřílelo si první místo - družstvo ze ZO OS KOVO Panasonic Planá. Na druhém místě skončilo družstvo ZO OS KOVO Grammer Tachov a na třetím místě družstvo ze ZO OS KOVO Rotarex Tachov.

Nebylo důležité kdo vyhrál, vítězem se stali všichni zúčastnění, všichni, kteří si i v dnešní době našli čas, chuť se potkat, zasoutěžit si a strávit společně nějakou dobu. Po skončení soutěže a jejím vyhodnocení pokračovala možnost volné střelby, kdy zájemci po zakoupení munice mohli vyzkoušet i jiné zbraně, než se kterými soutěžili. A celý den odpoledne bylo zakončeno akcí pro děti - rozloučením s prázdninami, které zabezpečily spolupořádající ZO OS KOVO Tachovska – Rotarex, Eissmann, Panasonic Planá a Grammer. Zde bylo krásně vidět, jak se podařil vytvořit hezký den ve spojení s mladými OS KOVO a všemi členy, kteří mají chuť do práce pro jiné, chuť dát se dohromady. I to je část naší práce, práce člena OS KOVO ve volném čase pro druhé.