Image
English
Image
Image
Image

Konference KS OS KOVO Olomouckého kraje a Zasedání zástupců ZO VO OS KOVO Olomouckého kraje

Ve dnech 18. 9. – 19. 9. 2020 proběhla  Konference KS  OS KOVO Olomouckého kraje v Penzionu Majorka ve Slatinicích. Na konferenci se dostavilo 18 delegátů, což činilo 51,43 % z celkového počtu 35 pozvaných. Zprávu o činnosti KS OS KOVO za rok 2019 přednesl zmocněnec KS OS KOVO Olomouckého kraje kol. Zdeněk Zecha. V rámci programu konference  KS  proběhla i volba zástupce  KS OS KOVO Olomouckého kraje do komise pro Stanovy, kterým se stal kol. David Olša.  Následně byly delegátům konference předloženy informace o činnosti Regionální rady ČMKOS v Olomouckém kraji kol. Jaroslavem Dostálem.

Místopředseda OS KOVO kol. Pavel Komárek, který byl hostem konference seznámil účastníky s aktuálními informacemi OS KOVO, včetně informací o stavu a čerpání konta živelních pohrom.

Po skončení Konference se uskutečnilo zasedání zástupců ZO VO KS OS KOVO Olomouckého kraje, na kterém si zástupci z jednotlivých ZO vyměnili zkušeností z kolektivních vyjednávání u jednotlivých zaměstnavatelů a uvedli praktické dopady současné situace v ČR na zaměstnanost u jednotlivých zaměstnavatelů, kde působí.