Image
English
Image
Image
Image

Rozšířené jednání Rady KS Prahy a Středočeského kraje 19. 9. - 20. 9. 2022

Rozšířené jednání Rady KS Prahy a Středočeského kraje se uskutečnilo „tenkrát na východě“ v malebném prostředí Loveckého hotelu Jívák, který se nachází nedaleko zámku Loučeň, za hojné účasti převážně předsedů základních organizací.

     Tento rozšířený formát jednání Rady KS jsme začali uplatňovat v roce 2022 z důvodu časové úspory pro, z velké většiny, neuvolněné funkcionáře ZO. 

     Součástí rozšířeného jednání Rady KS jsou školení organizované RP Praha a Středočeského kraje, kdy je možno efektivně spojit jedno až dvě školení během tohoto výjezdního dvoudenního pobytu.

Všichni přítomní ocenili dostatek časového prostoru k diskuzím svých aktuálních témat.

Věříme, že tento přístup zvýší atraktivitu a počet účastníků pořádaných akcí.

     Specialista pro ekonomiku a KV RP Praha a Středočeského kraje Pavel Marinič nás zasvětil do vývoje a s tím spojené důvody a dopady současné ekonomické situace v ČR včetně inflace.

     Jednání se zúčastnili nově zvolení kolegové předseda OS KOVO Roman Ďurčo a místopředseda OS KOVO Ivo Kužel, kteří představili přítomným své názory a vize. Součástí tohoto dialogu byla plodná diskuze k aktuálním otázkám odborového hnutí a současné ekonomické situaci v ČR.