Mladí zvou do Louňovic pod Blaníkem

Chystáme se do Louňovic pod Blaníkem - Jak už jsme informovali v časopisu Kovák, Louňovice pod Blaníkem se stanou v roce 2014 hlavním místem mladých kováků. Komise mladých OS KOVO se rozhodla po „roční odmlce, která byla zaviněna malým počtem přihlášených účastníků“ setkání mladých kováků v Louňovicích pod Blaníkem opět uspořádat. Organizátoři tak zvou mladé kováky do rekreačního zařízení  RS Blaník u obce Louňovice pod Blaníkem (nedaleko Vlašimi) v termínu 5. - 7. září 2014 (www.rekreace-deti.cz).

Počítá se s účastí až 150 mladých kováků nebo jejich mladých kolegů neodborářů z firmy, které si členové OS KOVO přivedou jako doprovod.

V programu budou nejen diskuse, ale i zábava. Účastníci se mohou přihlásit na různé sportovní disciplíny se zajímavými cenami pro vítěze i poražené a pobavit se na večerní zábavě či u táboráku se svými kolegy či kolegyněmi. Mladí odboráři i neodboráři zde mohou diskutovat o všem, co dnes mladou generaci zajímá. Hlavní diskusním tématem Setkání mladých 2014 bude „Zapojování mladých do pracovní činnosti po ukončení studia, význam odborů na učilištích“. Oproti minulým rokům chystají organizátoři pár malých změn, na kterých se můžete podílet i vy prostřednictvím ankety, která byla rozeslána mladým a je dostupná také na facebooku: https://www.facebook.com/mladikovaci?ref=hl.

A proto: jsi-li právě Ty mladý Kovák či Kovačka, zajímáš se o práci v odborech nebo naopak nevíš co od odborů očekávat, přijeď! Zváni jsou mladí odboráři i mladí neodboráři!

Nechte starosti doma a přijeďte se s námi seznámit a pobavit! Limitem je pouze věková hranice 35 let. Další informace získáš u svého předsedy ZO, vedoucího příslušného Regionálního pracoviště OS KOVO či na internetových stránkách (www.oskovo.cz), případně na facebooku: https://www.facebook.com/mladikovaci?ref=hl, na výše uvedených odkazech nalezneš ke stažení i leták a přihlášku na akci. (Přihlášku lze také stáhnout přímo na odkazu: <zde>

Přihlásit se můžeš na svém Regionálním pracovišti OS KOVO nebo na organizačně-provozním úseku OS KOVO u Tomáše Valáška – valasek.tomas@cmkos.cz,(tel. 234 462 628, 602 284 234). Tvoji vyplněnou přihlášku očekáváme nejpozději do 8. 8. 2014.

Podmínkou tvé účasti je uhrazení vratné kauce 300,- Kč na osobu na účet OS KOVO č. 2000141339/0800 do 8. 8. 2014 případně po dohodě s hlavním organizátorem Tomášem Valáškem lze termín posunout v případě pozdějšího přihlášení na setkání mladých. Jako variabilní symbol uveďte soubor čísel ve tvaru: 972 a 4 místné číslo, které udává číslo Vaší základní organizace OS KOVO. Např.: 9722831, kdy číslo 2831 je ZO OS KOVO IG WATTEEUW. Organizátor hradí náklady na ubytování, stravu a náklady spojené s organizací vlastního setkání. Doprava je individuelní. Náklady na dopravu si hradí každý sám, případně uhradí náklady, na základě dohody vysílací základní organizace OS KOVO, která stejně tak může za účastníka po dohodě uhradit vratnou kauci.

Další detailní informace se dozvíte v prázdninovém čísle časopisu Kovák číslo 13/2014. V elektronické formě je umístěn zde: http://www.oskovo.cz/os-kovo/ctrnactidenik-kovak

                                                                                                                                                                         Tomáš Valášek,předseda komise mladých OS KOVO

Popisek k fotografii v hlavičce článku:  Na setkání mladých kováků v roce 2012 nebyla nouze ani o dramatické okamžiky

Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem