Setkání mladých 2014 v obrazech

Ve dnech 5.-7. září se uskutečnilo další Setkání mladých z OS KOVO v Louňovicích pod Blaníkem. Zůčastnilo se ho 103 lidí, což je druhá největší návštěva v historii této akce.

Akce se zůčastnili i kolegové z rakouského odborového svazu PRO-GE a kolegové z německých odborů DGB a Ver.di. Mladí se zde zabývali učňovským školstvím, získávání nových členů, propagací odborů, podmínkami na pracovištích a mnohými dalšími tématy, na které vytvořili workshop. Účastníci setkání se jako první zapojili do ankety „Jsou odbory pro mladé?“ V Louňovicích pod Blaníkem to zdaleka nebylo jen o práci, velký prostor zůstal i pro zábavu a sportovní soutěžení. Na závěr účastníci dostali z rukou předsedy Komise mladých Tomáše Valáška a jeho nastupující kolegyně Lenky Gregorové Pamětní listy a nejlepší v soutěžích dostali i diplomy a krásné ceny. Mladé neodradilo ani špatné počasí. V pátek je dobře rozehřála živá kapela Strahov a v sobotu si místo táboráku mladí ugrilovali moc dobré klobásky a k tanci a poslechu jim zahráli dj Míra Slach a dj Tomstar.

Pokud se mladým na akci líbilo, tak vězte, že se v Louňovicích pod Blaníkem uvidíme zase v září 2016.

fotogalerie - Tomáš Valášek                     fotogalerie Tomáš Turčák                fotogalerie - František Vonderka

 

 

 

Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem