Benefiční KALENDÁŘ 2019, který pomáhá

Udělejte radost sobě, svým známým i obchodním partnerům a kupte si stolní nebo nástěnný benefiční KALENDÁŘ 2019.

Dlouho očekávaný benefiční KALENDÁŘ 2019, který vznikal "v režii" naší kolegyně Ilony Mikušové,  se už "klube" na svět. Kalendář jsme nazvali Točíme … - ústředním tématem je tedy film a na jeho vzniku s námi spolupracovali známé osobnosti z oblasti kultury a společenského života

LÍBÍ SE VÁM ? JIŽ NYNÍ SI  JE MŮŽETE OBJEDNAT (hlavně pokud budete chtít větší množství, což samozřejmě uvítáme :-) !!! - k dodání bude od září.

Projekt vznikl na podporu Centra Orion z.s., které již 20 let pomáhá dětem a mladým dospělým osobám s handicapem a jejich rodinám v Rychnově nad Kněžnou a jeho širokém okolí (blíže o nás: http://centrum-orion.cz/cs/). 

Kalendář vznikl díky finanční podpoře dvou hlavních partnerů - firmy CHARVÁT a.s. a TTV GROUP s.r.o. Veškerý výtěžek z prodeje je určen na financování terapie EEG Biofeedback - speciální metody k podpoře vývoje mozku (blíže o terapii na našich webových stránkách: http://centrum-orion.cz/cs/2-uncategorised/25-terapie-eeg-biofeedback).

Práce na kalendáři nebyla jednoduchá, ale přinesla nám všem spoustu radosti. Teď si moc přejeme, aby Orionu, kromě velké radosti přinesla i hodně "ovoce".

Cena kalendářů : nástěnný (vel. A2) 280,- Kč  /  stolní (týdenní)  110,- Kč

Objednávat je možné buď e-mailem: orion@centrum-orion.cz  nebo tel. 494 530 079, 774 415 955 - Lenka Jelínková

NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE :-) !

16.08.2018
Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem