Nová rekreace ve Velkém Medéru – Čalovo

Rekreační objekt se nachází ve slovenském městě Velký Medér, Hviezdoslavova 307.

Typ a kapacita objektu: 10 chatek s prostornými zastřešenými terasami, umístěné na soukromém oploceném pozemku o výměře cca 1 500 m2, vzdáleném cca 500 m od termálního koupaliště.

Z toho: 5 chatek se dvěma patrovými lůžky, ve dvou z nich možnost přistýlky až pro 2 osoby a  5 chatek s lůžkem – letiště pro 4 až 6 osob.

Vybavení chatek a sociální zařízení: Kuchyňská linka vybavená nádobím pro vaření a stolování pro 6 osob, lednice, dvouplotýnkový elektrický vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, jídelní stůl, židle, radiopřijímač. V každé chatce je rozvod vody i odpadu. Každá chatka má samostatné WC, umývárna je společná se sprchou na solární ohřev. Povlečení na lůžkoviny nutno mít vlastní.

Stravování: Možnost nákupu surovin v místních obchodech pro vlastní vaření v chatce, využití místních restaurací nebo využití celodenního stravování v areálu termálních lázní.

Doprava a parkování: Autobusové nádraží vzdáleno 1 km, vlakové 1,5 km, možnost parkování osobních automobilů v oploceném areálu u chatek.

Sport, zábava, relaxace: V termálním koupališti jsou 3 kryté a 3 venkovní bazény, vnitřní i venkovní tobogány, vířivky, sauna,

masáže, solná jeskyně. V ubytovacím objektu je udržovaná travnatá plocha pro sportovní vyžití, venkovní krb s možností grilování a s posezením.

Tipy na výlety: Vodní dílo s elektrárnou Gabčíkovo – Nagymaros, možnost plavby lodí, Komárno, Dunajská Streda, Gyor, cykloturistika.

 

Celou nabídku naleznete na:
http://www.oskovo.cz/sluzby-clenum/odborova-rekreace/velky-meder-calovo-0

16.07.2018
Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem