PODPOŘTE DOBROU VĚC. SPORTUJETE A MÁTE CHYTRÝ TELEFON? POMOZTE NÁM SBÍRAT BODY !

Podařilo se nám pro Centrum Orion získat možnost účastnit se projektu s Nadací ČEZ, který probíhá v mobilní aplikaci EPP (pomáhej pohybem): http://www.pomahejpohybem.cz/ 

Aplikace EPP je určena pro „chytré“ telefony Android, iOS i Windows a je ke stažení zdarma. Zaznamenává váš pohyb a kromě běžných údajů o rychlosti či vzdálenosti také generuje body.

Body nyní můžete věnovat našemu projektu - nese název "REHABILITACE KLIENTŮ" a po dosažení potřebného počtu bodů Nadace ČEZ náš projekt podpoří částkou 70.000,- Kč.

A prosíme, rozšiřte tento e-mail i mezi další příznivce jakýchkoliv sportů a dalších událostí, jakými je i pěší nebo "cyklistická" cesta do práce (nebo procházení v rámci práce - už jsme to vyzkoušeli a funguje i to), spojených s pohybem :-) - aplikace je otevřena pro náš projekt pouze 30 dní, a moc si přejeme, aby projekt dopadl.

Zpětnovazební rukavice je speciální zařízení pro nácvik jemné motoriky rukou, díky které budou moci trénovat i osoby s těžkým postižením (pokud Vás zajímá více, podívejte se na letáček v příloze). Jejich život tak bude - i díky Vám - zase o něco pestřejší a aktivnější.

Leták k zpětnovazební rukavici

Leták EPP ČEZ Nadace

13.08.2018
Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem