Vánoce s poukázkami od UP - Cadhoc Vánoce

Vážení kolegové odboráři,

pomalu se loučíme s letošním dlouhým létem. S koncem prázdnin se přiblížil i každoroční start vyjednávání o nových kolektivních smlouvách, které na další období určí podobu spolupráce se zaměstnavateli.

S mnohými z vás spolupracujeme již delší dobu a tak víme, jak těžké je balancovat mezi snahou o co nejvyšší úspory a zvyšování efektivity na straně zaměstnavatele a na straně druhé, té vaší, ochránit pracovní místa, zkvalitnit pracovní podmínky a hlavně zajistit růst mezd, platů a další oprávněné požadavky.

Kvalitně vyjednaná kolektivní smlouva by měla vždy obsahovat i přesné vymezení zaměstnaneckých výhod a benefitů. Jedním z těch nejčastěji využívaných je systém příspěvků na stravování. Pokud se při předběžných jednáních objevila myšlenka na zavedení příspěvků na stravování, či např. změnu formy stravování (zrušení dovozu stravy či smluvního stravování), mohou být právě stravenky, zakotveně v kolektivní smlouvě, výhodným řešením pro obě strany.

Možnosti benefitů jako efektivní vynaložení mzdových prostředků nespočívají jen v podpoře stravování. Benefity dnes pokrývají například i péči o zdraví, nebo oblast kultury či další volnočasové aktivity, jako například příspěvek na dovolenou, sportovní aktivity, lázně, rehabilitace nebo léčebné prostředky.

Zaměstnavatelé na českém trhu poskytuje benefity ve formě volnočasové poukázky nebo moderního on-line systému cafeterie Gallery Beta, nebo dárkové kupony na nákup zboží dle vašeho přání. Pro zaměstnavatele jsou dárkové i ostatní benefitní poukázky výhodné, protože rozšiřují možnosti odměňování zaměstnanců a podporují oboustranně výhodné motivační prostředí, to vše s nezanedbatelnou úsporou nákladů. Zaměstnanci ocení možnost svobodného výběru a tedy osobní spokojenosti s tímto výběrem.

Je třeba připomenout jeden důležitý moment: Podmínky vyjednané v kolektivní smlouvě zavazují obě strany k jejích plnění. Ve chvíli, kdy jsou benefity v kolektivní smlouvě vyjmenovány a zakotveny, stávají se pevnou součástí systému odměňování. Při vyjednávání, které již začalo nebo vás v nejbližších týdnech čeká, je důležité, že jen dobře napsaná a pro všechny srozumitelná kolektivní smlouva se může stát základem, na kterém lze stavět i v dalším období.

V oblasti zaměstnaneckých benefitů se pohybujeme již dlouhou dobu a naši obchodní konzultanti mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Rádi vám pomůžeme nastavit systém odměňování a motivace a dosáhnout následně při vyjednávání o kolektivní smlouvě vašich cílů. Neváhejte nás kontaktovat.

A ještě jeden moment k zamyšlení. Také řešíte v průběhu roku či koncem roku otázku dárků pro odboráře z vašich odborových prostředků? A řešíte stále otázku jejich dopravy, skladování, distribuce, o reklamacích ani nemluvě? Jako optimální využití těchto prostředků nabízíme dárkové poukázky Cadhoc, které jsou čím dál tím více poptávané. Vzhledem ke své univerzálnosti při uplatnění za nákup zboží i služeb jsou ideálním řešení - slouží jako poděkování při významných životních jubileích vašich členů či jiných příležitostech, nebo třeba koncem roku jako výraz poděkování za aktivitu v odborech. Pro odbory tyto poukázky navíc nabízíme za velmi výhodných podmínek.

Našim společným cílem je spokojený zaměstnanec. A společně dosáhneme více.

Přeji vám hodně úspěchů a zdaru.

Ing. Petr Pacas
Obchodní ředitel Up Česká republika

Kontakty:

UP Česká republika, Zelený pruh 1560/99 I 140 00 Praha 4 I Tel.: 241 043 111 I E-mail: info@upcz.cz I www.upcz.cz

 

Leták Cadhoc Vánoce

21.11.2018
Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem