Zábavní park Mirakulum výhodně pro všechny ZO

Brožura atrakcí Mirakulum

Mirakulum leží cca 40 km severovýchodně od Prahy směrem na Mladou Boleslav a nabízí velké množství příležitostí, jak strávit den plný dobré nálady, her a pohybu. Mirakulum navštěvují velcí i malí a odjíždí zdravě unaveni s pocitem prima prožitého dne.

Máme připraveno i několik nabídek pro organizace, které chtějí svým členům nabídnout návštěvu parku Mirakulum v rámci poskytovaných benefitů. Jednou z možností je zakoupení vstupenek za zvýhodněnou cenu. Základní cena vstupného pro 1 osobu je 210,- (vstupné hradí všechny osoby s výškou od 90 cm), v rámci rodinného vstupného je cena vstupného pro 1 osobu 180,-. Při využití naší nabídky, budete moci vstupenky zakoupit v ceně 130,- za osobu. Vstupenky vždy platí od dubna do konce října daného roku a umožní 1 x vstup do Mirakula. Není nutné předem ohlašovat návštěvu, pouze v sobotu 14.9.2019 nebudou vstupenky akceptovány pro vstup do parku. Odběr vstupenek za zvýhodněnou cenu umožňujeme již při odběru 30 ks.

Další možností je organizovaná návštěva parku Mirakulum, kdy vypravíte autobus k nám do Mirakula. Vstupné je také zvýhodněné – 130,- za osobu s výškou od 90 cm. Parkování autobusu je zdarma na parkovišti v blízkosti parku.

Poslední možností je uspořádání rodinného dne v parku Mirakulum. Nabízíme prostory, které budou přístupné pouze Vašim členům, zajištění cateringu, parkování a samozřejmě vstup do parku Mirakulum. Cena se odvíjí od počtu osob a Vašich konkrétních požadavků. Pokud Vás zaujala možnost uspořádání setkání v parku Mirakulu.

V případě zájmu kontaktujte paní Mgr. Janu Midrlovou na telefonu 734 154 484 nebo na emailové adrese: skoly@mirakulum.cz

16.07.2019
Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem