Služby členům

Vážení členové OS KOVO, náš svaz má od 1.března 2015 uzavřenou novou smlouvu o úrazovém pojištění všech členů. Pojištěni jsou všichni členové ZO OS KOVO, včetně rodinných příslušníků (manžel, manželka děti).
Pojištění se vztahuje na úrazy, ke kterým dojde při dobrovolné a bezplatné činnosti zajišťované odborovou organizací OS KOVO. Patří sem tělovýchovná, sportovní, zájmová a kulturní činnost (včetně zájezdů), pobyty na odborové rekreaci a dětské odborové rekreaci. V případě dětské odborové rekreace je velmi důležité, že všechny činnosti výše uvedené se provádějí pod dozorem dospělé osoby a se souhlasem odborové organizace OS KOVO.
Více informací < ZDE >
  • Odborová rekreace - nabídka pobytů a rekreací v zařízeních základních organizací OS KOVO. Některé nabídky může využít i neodborářská veřejnost. Nabídky dětské rekreace.
     
  • Komerční nabídky - nabídky ostatních nesmluvních provozovatelů zařízení cestovního ruchu, nabídky z jiných oblastí.
     
  • Propagace - nabídka dárkových a propagačních předmětů se symboly OS KOVO, propagační letáky, ukázka propagační a publikační tvorby OS KOVO
     
  • Odbory plus - benefitní internetový portál, který členům odborových organizací z odborových svazů ČMKOS přináší bonusy, výhody a slevy. 

 

Informace pro registrované uživatele

Nadstandardní nabídky pro základní organizace OS KOVO a jejich členy

Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem