Komerční nabídky

Průběžně nás oslovují různé firmy s nabídkami služeb pro členy OS KOVO nebo základní organizace. Při konzultacích těchto nabídek s některými předsedy ZO OS KOVO jsou někteří z vás pro akceptování nabídek a jsou s nimi spokojeni. Druzí kategoricky odmítají jakoukoli nabídku. Rozhodli jsme proto zřídit na Internetu OS KOVO tento odkaz. Sem budeme ukládat všechny nabídky a vy budete mít možnost se sami rozhodnout.

Budou zde mimo jiné publikovány nabídky na pobyty, rekreace a zájezdy cestovních kanceláří a ubytovatelů mimo sféru odborových provozovatelů. V žádném případě však nebude zveřejňovat nabídky na různé „výhodné“ půjčky úvěry atd.

Nově zařízená chata v chatové oblasti Grejdy

Nově zařízená chata, která se nachází v chatové oblasti Grejdy u Žďáru nad Sázavou nabízí pronájem pro max. 6 osob.  V chatě se nachází obývací pokoj s rozkládací sedačkou (pro 2 osoby), stolem  s židlemi, kachlová kamna (dřevo je k dispozici), TV. V kuchyni je k dispozici varná konvice, sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), elektrická trouba, mikrovlnná trouba a lednička. V přízemí chaty se dále nachází koupelna a WC (sprchový kout, umyvadlo, bojler  125l). V prvním patře se nachází ložnice se čtyřmi lůžky (manželská postel a dvě jednolůžkové postele). K dispozici je dětská postýlka. Objekt je nekuřácký. Domácí zvíře není povoleno. Chata leží v oplocené zahradě, kde mohou hosté využít venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Pro děti je připravený kolotoč a houpačka. Parkování v oploceném objektu.

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky vzít sebou.

Příjezd-sobota/Odjezd-sobota

13:00 dle tel. domluvy / 10:00 – 11:00

Cena za objekt (včetně el. energie a vody)

11000,- Kč / záloha 2000,- Kč - týdenní pobyt

Víkendové pobyty mimo sezónu - květen, červen, září, říjen - čtvrtek až neděle

Cena za objekt - 4900,-kč

Tel.: 608 630 613 / e-mail : brabec1959@seznam.cz

Parametry a vybavení chaty

 Název

 Popis

 Domácí zvíře

 Ne

 Oplocení zahrady

 Ano

 Internet v objektu

 Ne

 Les u objektu

 Les je od chaty vzdálen cca. 200 m.

 Objekt bez majitele

 Ano

 Povlečení

 Ano

 Pračka

 Ne

 TV

 Ano

 

Popis okolí

Chatová oblast Grejdy se nachází od okresního města Žďár nad Sázavou 500 metrů. Centrum vzdáleno 3 km. Oblast Českomoravské vrchoviny nabízí ideální podmínky pro turisty a cykloturisty (značená síť cyklostezek). Ke koupání je zde Pilská nádrž u Žďáru nad Sázavou (vzdálena cca 6,5km) a Velké Dářko (vzdáleno cca 13km). V chatové osadě Grejdy se nachází rybník (vzdálen cca 200m). Autobusová zastávka vzdálena cca 100m, MHD vzdáleno cca 700m a vlakové nádraží cca 3 km.

Turistické cíle

  • Památka UNESCO Kostel Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
  • Zámek Žďár nad Sázavou – Muzeum nové generace a Muzeum knihy
  • Modelové královstvíŽďár nad Sázavou
  • Rekreační areál Pilák (rybolov, koupání, cyklostezka, discgolf, tenis, minigolf, dětské hřiště, fitpark, šlapadla, občerstvení…)
  • Skiareál Nové Město na Moravě (Zlatá lyže, Biatlon Mistrovství světa, Horská kola Mistrovství světa)
  • Horácká Galerie a Zámek Nové Město na Moravě
  • Šiklův Mlýn – Westernové městečko
  • Salon expres Polnička
  • Zoologická zahrada Jihlava

Fotogalerie

 

 

Print Friendly and PDFTisk, PDF, odeslat e-mailem